استاندار خراسان رضوی:

مبنای قیمت کالا‌ها و خدمات باید تعیین و قیمت‌های قبلی اصلاح شود

استاندار خراسان رضوی گفت: مبنای قیمت کالا‌ها و خدمات در استان باید بر اساس قیمت های ۳۰ اردیبهشت ماه تعیین شود. موج خراسان: یعقوبعلی نظری در گردهمایی بزرگداشت هفته قوه قضائیه دراستاندار خراسان رضوی گفت: عواملی مصنوعی موجب اختلال قیمت‌ها در بازار می‌شوند. اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان و همه تولیدکنندگان نیز باید

کد خبر : 4324
تاریخ انتشار : پنجشنبه 2 تیر 1401 - 3:54

استاندار خراسان رضوی گفت: مبنای قیمت کالا‌ها و خدمات در استان باید بر اساس قیمت های ۳۰ اردیبهشت ماه تعیین شود.

موج خراسان:

یعقوبعلی نظری در گردهمایی بزرگداشت هفته قوه قضائیه دراستاندار خراسان رضوی گفت: عواملی مصنوعی موجب اختلال قیمت‌ها در بازار می‌شوند. اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان و همه تولیدکنندگان نیز باید مبنای قیمت‌ها را براساس قیمت ۳۰ اردیبهشت ماه تعیین شود و قیمت ها باید تا ۱۰ تیرماه  اصلاح شود.

او گفت: اثرات وضعی افزایش قیمت‌ها از یک کالا به کالای دیگر، باعث افزایش قیمت‌های مصنوعی در بازار شده است.

استاندار خراسان رضوی گفت: قیمت خدمات و بخش صنعتی و محصولات کارگاهی نیز باید توسط اتحادیه‌ها و دستگاه‌های متولی حاکمیتی، قطعی و روشن شود و به تأیید استانداری برسد و این سازوکار تعیین قیمت، ملاک عمل خواهد بود.

نظری  گفت: تعیین نرخ اجاره بها در جامعه رها شده و از طرف دیگر افزایش بها کاملا غیرطبیعی و برای مردم آزاردهنده است؛ لذا باید مدیریت شود و به تازگی تصمیمات جدی هم در این حوزه گرفته شده است که به زودی اعلام خواهد شد.

برچسب ها :

ناموجود