آتش به جان سینما ایران کاشمر افتاد

عصر روز چهارشنبه در پی وقوع حادثه آتش سوزی، سینما ایران کاشمر در آتش سوخت. موج خراسان: رئیس اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی کاشمر گفت: حوالی ساعت ۱۸.۳۰ چهارشنبه با اعلام خبر وقوع آتش در تنها سینمای شهر بلافاصله خودرو‌های آتش نشانی دو ایستگاه چمران و قائم به همراه خودرو پیش رو و تجهیزات

کد خبر : 4299
تاریخ انتشار : پنجشنبه 26 خرداد 1401 - 7:45

عصر روز چهارشنبه در پی وقوع حادثه آتش سوزی، سینما ایران کاشمر در آتش سوخت.

موج خراسان:

رئیس اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی کاشمر گفت: حوالی ساعت ۱۸.۳۰ چهارشنبه با اعلام خبر وقوع آتش در تنها سینمای شهر بلافاصله خودرو‌های آتش نشانی دو ایستگاه چمران و قائم به همراه خودرو پیش رو و تجهیزات به محل اعزام شدند.

امیر نژاد رحیم گفت: با توجه به شدت آتش و بیم ریزش دیواره‌ها تمامی مسیر‌های منتهی به محل مسدود شد و شرکت‌های خدماتی برق و گاز نسبت به قطع اتصالات محل اقدام کردند.

او گفت: میزان خسارت وارده به ساختمان سینما و تجهیزات آن بالاست، اما هنوز ارزیابی دقیقی از آن نمی‌توان داشت، با حضور تیم تخصصی آتش نشانی در محل حادثه، آتش مهار شده است.

ورئیس اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی کاشمر گفت: تحقیقات برای اعلام علت آتش سوزی در دست بررسی است.

تنها سینمای کاشمر در سال ۹۷ پس از گذشت ۲۴ سال که در اختیار سازمان هلال‌احمر این شهرستان بود و چند سالی ساختمان آن بلااستفاده رها و تقریباً ویرانه‌ای بیش نبود با پیگیری‌های شورای شهر و دیگر مسئولان شهرستان این ساختمان از مالکیت هلال‌احمر خارج و به شهرداری منتقل شد.

با توجه به شرایط فرسودگی بیش از حد این ساختمان تصمیم بر آن شد برخی اصلاحات ساختمانی از لحاظ فنی و استحکام بنا مانند ستون‌گذاری، سبک‌سازی سقف و اجرای فوندانسیون نواری و استحکام بنا و نیز استانداردسازی صورت و تصویر جهت نمایش فیلم انجام شود.

آتش به جان سینما ایران کاشمر افتاد

آتش به جان سینما ایران کاشمر افتاد

 

برچسب ها :

ناموجود