وزیر ارشاد: احتمال تمدید نمایشگاه کتاب وجود دارد

اسماعیلی امروز در جمع خبرنگاران از احتمال تمدید برگزاری نمایشگاه کتاب تهران خبر داد. موج خراسان: اسماعیلی وزیر ارشاد در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران گفت: احتمال تمدید سی و سومین دوره نمایشگاه کتاب تهران وجود دارد. روز گذشته، نمایشگاه کتاب تهران در بخش فیزیکی، به دلیل آلودگی هوا و لزوم توجه به

کد خبر : 4154
تاریخ انتشار : چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401 - 8:39

اسماعیلی امروز در جمع خبرنگاران از احتمال تمدید برگزاری نمایشگاه کتاب تهران خبر داد.

موج خراسان:

اسماعیلی وزیر ارشاد در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران گفت: احتمال تمدید سی و سومین دوره نمایشگاه کتاب تهران وجود دارد.

روز گذشته، نمایشگاه کتاب تهران در بخش فیزیکی، به دلیل آلودگی هوا و لزوم توجه به سلامت مردم، تعطیل شد اما بخش مجازی آن همچنان فعال بود.

وزیر ارشاد همچنین، با اشاره به استقبال چشمگیر مخاطبان از نمایشگاه کتاب پس از دو سال برگزار نشدن به دلیل کرونا، تاکید کرد برای حمایت از بازار نشر، به دستور رئیس جمهور واردات کاغذ با ارز ترجیحی صورت می‌گیرد و حمایت از کارخانجات داخلی هم با قوت ادامه می‌یابد. او گفت تلاش می‌کنیم کتاب با ارزان‌ترین قیمت به دست مردم برسد.

سی و سومین دوره نمایشگاه کتاب تهران، تا 31 اردیبهشت در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

سامانه‌های وزارت ارشاد حمله سایبری مهمی نداشته‌اند

اسماعیلی همچنین، در واکنش به حملات سایبری به سامانه‌های وزارت ارشاد گفت: تاکنون حمله سایبری مهمی به سایت نمایشگاه و سامانه‌های وزارت ارشاد نداشته ایم.

به گفته او حملات ناموفق هکری و سایبری در این مدت پیش آمده؛ اما خوشبختانه هیچ آسیبی به مجموعه فعالیت های وزارت ارشاد نزده است.

پیش از سال ۱۴۰۱، در برخی رسانه‌ها و فضای مجازی از حملات سایبری به برخی سامانه‌های مجازی وزارت ارشاد سخن به میان آمده بود.

اسماعیلی اما می گوید، تیم فنی وزارت ارشاد با حساسیت بالا این موارد را رصد می کنند و خوشبختانه در این مدت مشکلی نبوده؛ فقط برخی از سامانه ها و صفحات مجازی ما در دست ارتقاست.

برچسب ها :

ناموجود