استخدام بیش از ۵۰۰ معلم تربیت بدنی در خراسان رضوی

معاون تربیت بدنی خراسان رضوی گفت: امسال در حوزه نیروی انسانی ۲۳۵ معلم تربیت بدنی و ۲۸۰ معلم سلامت در آزمون استخدام آموزش و پرورش به کارگیری خواهند شدند. موج خراسان: سلطانی در مراسم تجلیل از فعالان و ادارات برتر در برنامه‌های حوزه معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: همچنین

کد خبر : 4147
تاریخ انتشار : چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401 - 7:29

معاون تربیت بدنی خراسان رضوی گفت: امسال در حوزه نیروی انسانی ۲۳۵ معلم تربیت بدنی و ۲۸۰ معلم سلامت در آزمون استخدام آموزش و پرورش به کارگیری خواهند شدند.

موج خراسان:

سلطانی در مراسم تجلیل از فعالان و ادارات برتر در برنامه‌های حوزه معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: همچنین در این طرح ۸۴ میلیارد تومان به ادارات آموزش و پرورش تخصیص پیدا کرده است که به بازسازی زمین‌های ورزشی و امکانات ورزشی  پرداخته می‌شود.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: ورزش زورخانه‌ای از جمله ورزش‌هایی است که هدف همه جانبی گری را در بردارد و در بردارنده رسوم ادب و احترام و معنویت است.

او گفت: ورزش‌ها باید تلفیقی از پیوست‌های فرهنگی باشدارتباط دانش آموزان برای دبیران ورزشی باعث تاثیر گذاری عمیق در شخصیت دانش آموز است.

در این مراسم با حضور بیش از ۴۰۰ نفر از باحضور مسئولان اجرایی استان، عوامل اجرایی برنامه‌های حوزه تربیت بدنی، مسئولین تربیت بدنی و انجمن‌های ورزشی، مربیان، ورزشکاران حائز مقام در مسابقات کشوری، مسئولین اماکن ورزشی حضور داشتند از فعالان برتر تجلیل به عمل آمد.

برچسب ها :

ناموجود