بازدید سرزده استاندار خراسان رضوی از چند نانوایی در سطح و حاشیه شهر مشهد

استاندار خراسان رضوی از چند واحد نانوایی در سطح و حاشیه شهر مشهد به صورت سرزده بازدید کرد. موج خراسان: در این بازدید یعقوبعلی نظری پس از بررسی عملکرد این نانوایی ها، دستوراتی در جهت تسهیل در ارائه خدمات به مردم داد. در چند روز گذشته با افزایش قیمت آرد صنعتی و نیز اجرای طرح

کد خبر : 4137
تاریخ انتشار : چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401 - 7:02

استاندار خراسان رضوی از چند واحد نانوایی در سطح و حاشیه شهر مشهد به صورت سرزده بازدید کرد.

موج خراسان:

در این بازدید یعقوبعلی نظری پس از بررسی عملکرد این نانوایی ها، دستوراتی در جهت تسهیل در ارائه خدمات به مردم داد.

در چند روز گذشته با افزایش قیمت آرد صنعتی و نیز اجرای طرح مردمی سازی اقتصاد شاهد اختلال در عرضه نان سنتی، تعطیلی خودسرانه برخی نانوایی‌ها ونیز افزایش تخلفاتی همچون گرانفروشی و کم فروشی در این واحد‌ها در سطح مشهد و ایجاد اختلال در عرضه نان بوده‌ایم.

نظری گفت: با هرگونه تخلفی در زمینه عرضه نان به صورت جدی برخورد می‌شود و اجازه نمی‌دهیم مشکلی برای تامین نان مردم به وجود بیاید.

استاندار خراسان رضوی در جریان این بازدید گفت: واحد‌های نانوایی باید در عرضه نان و اجرای قانون درست عمل کنند، کلیه واحد‌ها باید بر اساس سهمیه آرد دریافتی عرضه کامل داشته باشند ضمن اینکه بازرسان به طور مستمر از نانوایی‌ها بازدید و درصورت مشاهده تخلف، بدون هیچ اغماضی برخورد شدید قانونی صورت می‌گیرد.

او گفت: هیچ مشکلی برای تامین نیاز‌های مردم وجود ندارد و کلیه کالا‌های اساسی به اندازه کافی در استان موجود است.

همچنین استاندار خراسان رضوی دستور تشویق و نیز لغو پروانه فعالیت وسپردن کار به افراد دارای صلاحیت را برای شماری از واحد‌های مورد بازدید صادر کرد.

برچسب ها :

ناموجود