پرداخت تسهیلات به بیش از ۲ هزار نفر توسط صندوق کارآفرینی امید خراسان رضوی

مدیر صندوق کارآفرینی امید خراسان رضوی از پرداخت ۹۰ میلیارد تومان تسهیلات به وسیله صندوق کارآفرینی خراسان رضوی خبر داد. موج خراسان: امین خوش‌قامت گفت: از ابتدای امسال تاکنون تعداد ۲ هزار و ۶۰۴ فقره تسهیلات به ارزش ۹۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان پرداخت شده و میزان پرداخت تسهیلات در امسال و در مقایسه

کد خبر : 3351
تاریخ انتشار : شنبه 2 بهمن 1400 - 7:27

مدیر صندوق کارآفرینی امید خراسان رضوی از پرداخت ۹۰ میلیارد تومان تسهیلات به وسیله صندوق کارآفرینی خراسان رضوی خبر داد.

موج خراسان:

امین خوش‌قامت گفت: از ابتدای امسال تاکنون تعداد ۲ هزار و ۶۰۴ فقره تسهیلات به ارزش ۹۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان پرداخت شده و میزان پرداخت تسهیلات در امسال و در مقایسه با سال گذشته حدود ۱۵ درصد افزایش یافته است؛ همچنین طی این مدت تعداد  هزار و۵۶۶ طرح تسهیلات دریافت کرده‌اند.

مدیر صندوق کارآفرینی امید خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تاکنون تعداد ۲ هزار و ۶۰۴ فقره تسهیلات به ارزش ۹۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان پرداخت شده است که از این میزان تعداد ۹۲۱ فقره تسهیلات بالغ بر ۵۶ میلیارود و ۳۰۰ میلیون تومان مربوط به نیمسال دوم امسال است.

به گفته مدیر صندوق کارآفرینی امید خراسان رضوی، این تسهیلات در حوزه‌هایی همچون پوشاک، مبلمان و مصنوعات چوبی، صنایع دستی، فرش دستباف، گردشگری و بوم‌گردی، فرآوری محصولات معدنی، بسته‌بندی محصولات کشاورزی و گلخانه پرداخت شده است.

برچسب ها :

ناموجود