ویژه برنامه‌های ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) در حرم مطهر رضوی

همزمان با شب و روز ولادت با سعادت حضرت زهرا(س)، برگزاری ویژه برنامه‌های جشن و شادمانی در حرم مطهر رضوی پیش بینی شده است. موج خراسان: به گزارش آستان نیوز، معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی اجرای جشن‌های گرامیداشت ایام ولادت دخت گرامی نبی اکرم (ص) را بر عهده دارد و با تدارک برنامه‌های متنوع،

کد خبر : 3349
تاریخ انتشار : شنبه 2 بهمن 1400 - 7:24

همزمان با شب و روز ولادت با سعادت حضرت زهرا(س)، برگزاری ویژه برنامه‌های جشن و شادمانی در حرم مطهر رضوی پیش بینی شده است.

موج خراسان:

به گزارش آستان نیوز، معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی اجرای جشن‌های گرامیداشت ایام ولادت دخت گرامی نبی اکرم (ص) را بر عهده دارد و با تدارک برنامه‌های متنوع، میزبان زائران امام هشتم (ع) خواهد بود.

به همین مناسبت شنبه دوم بهمن ماه همزمان با شب میلاد حضرت زهرا (س) ویژه برنامه‌ای بعد از نماز مغرب و عشا در رواق امام خمینی (ره) حرم مطهر رضوی تدارک دیده شده است که شعر خوانی، سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین ناصر رفیعی، اجرای سرود و همخوانی گلدسته‌های حرم و مداحی از جمله این برنامه‌هاست.

همچنین در سوم بهمن ماه مصادف با سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) نیز برنامه‌های مختلفی پیش بینی شده است که از ساعت ۹:۳۰ صبح روز یکشنبه آغاز و تا ساعت ۱۱:۱۰ ادامه خواهد داشت. قرائت دسته جمعی صلوات خاصه حضرت رضا (ع) و زیارت امین‌الله به نیابت از مادران آسمانی توسط امیر عارف، مداح و ذاکر اهل بیت (س)، همخوانی گروه سرود گلدسته‌های حرم، معرفی کتاب، شعرخوانی و دکلمه‌خوانی، سخنرانی حجت‌الاسلام سید مهدی واعظ موسوی، تجلیل و تقدیر از بانوان موفق انقلابی و اجرای مسابقات فرهنگی، از جمله برنامه‌های روز یکشنبه است.

در ویژه برنامه شام میلاد حضرت فاطمه (س) نیز که از ساعت ۱۸ آغاز خواهد شد، سیدرضا یعقوبی آل، در وصف حضرت زهرا (س) به شعرخوانی می‌پردازد و حجت الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی سخنرانی خواهد کرد. اجرای سرود توسط گروه فدک الزهرا (س) و مدیحه سرایی توسط مهدی سروری، مداح و ذاکر اهل بیت (ع)، از دیگر برنامه‌های شام ولادت بانوی دو عالم در حرم مطهر رضوی خواهد بود.

برچسب ها :

ناموجود