استاندار خراسان رضوی در پیامی به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج تاکید کرد؛

بسیج مستضعفین، مصداق بارزی از وحدت و برادری

استاندار خراسان رضوی ضمن تبریک هفته بسیج گفت: “بسیج مستضعفین” مصداق بارزی از وحدت و برادری است. موج خراسان: به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی در پیامی ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج  گفت:  “بسیج مستضعفین” مصداق بارزی از وحدت و برادری است و امروز در این سازمان

کد خبر : 3087
تاریخ انتشار : یکشنبه 30 آبان 1400 - 5:16

استاندار خراسان رضوی ضمن تبریک هفته بسیج گفت: “بسیج مستضعفین” مصداق بارزی از وحدت و برادری است.

موج خراسان:

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی در پیامی ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج  گفت:  “بسیج مستضعفین” مصداق بارزی از وحدت و برادری است و امروز در این سازمان مرد و زن در کنار یکدیگر در تلاش هستند تا همگی با پیروی از یک آرمان برای برون‌رفت از مشکلات تلاش کنند و عرصه‌های گوناگون را در نوردند.

بسم الله الرحمن الرحیم

« تا بسیج هست، نظام اسلامی و جمهوری اسلامی از سوی دشمنان تهدید نخواهد شد؛ این یک رکن اساسی است. ” مقام معظم رهبری

او افزود: “بسیج” امروز یک اسم و صرفا جایگاه سازماندهی شده نیست. بسیج امروز درخت تنومندی است که در عمل به فرمایشات پیر جماران امام راحل و پیروی از منویات مقام معظم رهبری همچنان استوار به مسیر خود ادامه می‌دهد و روز به روز قدرتمندتر می‌شود.

آری، امروز آن ارتش بیست میلیونی از منظور امام خمینی (ره) به وضوح در همه عرصه‌ها تحقق یافته و ما شاهد این هستیم که بسیج مستضعفین به تشکلی پویا برای پیشبرد اهداف مقدس نظام اسلامی تبدیل شده است. “بسیج مستضعفین” مصداق بارزی از وحدت و برادری است. امروز در این سازمان مرد و زن در کنار یکدیگر در تلاش هستند تا همگی با پیروی از یک آرمان برای برون‌رفت از مشکلات تلاش کنند و عرصه‌های گوناگون را در نوردند.

استاندار خراسان رضوی ادامه داد: اگر در دوران دفاع مقدس “بسیج” یک سازماندهی دفاعی برای مقابله با دشمنان انقلاب بود، اکنون یک محور عملیاتی برای تحقق‌بخشی به مقوله پیشرفت و رفع مشکلات جامعه در همه عرصه‌ها است که مصداق عینی آن را در عرصه سلامت و در جهت مقابله با کرونا به ویژه در این استان شاهد می‌باشیم. وظیفه داریم یادی کنیم از علمدار جبهه مقاومت و «بزرگ بسیجی انقلاب» سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که همواره یاد و خاطره ایشان قوت قلبی بزرگ برای ملت عزیزمان و بسیجیان سرافراز است.

نظری بیان کرد: فرارسیدن هفته بسیج مستضعفین را به محضر پرچمدار و یادگار بزرگ دفاع مقدس، مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مد ظله العالی)، خانواده‌های بزرگ جانبازان و ایثارگران، بسیجیان عزیز در ادارات و نهاد‌های مختلف و مردم شریف استان پهناور خراسان رضوی تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و توفیق روزافزون بسیجیان سرافراز را در جوار بارگاه مطهر امام رضا (علیه السلام) از خداوند منان مسالت دارم.»

برچسب ها :

ناموجود