اسکان معتادان متجاهر در دستور کار استانداری خراسان رضوی

استاندار خراسان رضوی گفت: برای توفیق در جمع‌آوری معتادان متجاهر، باید ظرفیت‌سازی لازم صورت گرفته و مکان‌یابی برای اسکان آنان در دستور کار قرار گیرد. به گزارش موج خراسان، یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی که در محل دفتر استاندار برگزار شد، اظهار کرد: برای ساماندهی معتادان

کد خبر : 3052
تاریخ انتشار : سه شنبه 18 آبان 1400 - 8:38

استاندار خراسان رضوی گفت: برای توفیق در جمع‌آوری معتادان متجاهر، باید ظرفیت‌سازی لازم صورت گرفته و مکان‌یابی برای اسکان آنان در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش موج خراسان، یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی که در محل دفتر استاندار برگزار شد، اظهار کرد: برای ساماندهی معتادان متجاهر باید از همه ظرفیت‌ها استفاده شود و همه اعضای این شورا به اندازه خود سهمی در این موضوع داشته باشند.

او افزود: با توجه به خطر شیوع ویروس کرونا، باید در مراکز نگهداری معتادان متجاهر ملاحظات بهداشتی به صورت سختگیرانه‌ای رعایت شود.

استاندار خراسان رضوی ادامه داد: در شرایط موجود نباید اجازه بدهیم که معتادان متجاهر در سطح شهر پراکنده باشند و در جمع آوری‌ها هم به عنوان یک مصوبه شورا، اولویت باید به ساماندهی بانوان معتاد داده شود.

نظری با تاکید بر نیاز عموم شهروندان به ورزش کردن، بیان کرد: باید تا پایان سال برای مکان‌های ورزشی که اکنون به منظور اسکان معتادان متجاهر فعالیت دارند، مکان جایگزین تعیین شود.

برچسب ها :

ناموجود