آمادگی برای راه‌اندازی شهرک‌ها و مجتمع‌های تخصصی کارگاهی

استاندار خراسان رضوی گفت: آمادگی لازم را برای راه‌اندازی شهرک‌ها و مجتمع‌های تخصصی کارگاهی برای نظم بخشیدن به برخی مشاغل داریم.   به گزارش موج خراسان، یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی  در دیدار با اعضاء هیأت رئیسه اتاق اصناف مشهد که در محل دفتر استاندار برگزار شد با اشاره به تأثیرگذاری اصناف در مدیریت بازار،

کد خبر : 3026
تاریخ انتشار : یکشنبه 16 آبان 1400 - 5:32

استاندار خراسان رضوی گفت: آمادگی لازم را برای راه‌اندازی شهرک‌ها و مجتمع‌های تخصصی کارگاهی برای نظم بخشیدن به برخی مشاغل داریم.

 

به گزارش موج خراسان، یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی  در دیدار با اعضاء هیأت رئیسه اتاق اصناف مشهد که در محل دفتر استاندار برگزار شد با اشاره به تأثیرگذاری اصناف در مدیریت بازار، گفت: در اتحادیه‌هایی که موضوع روز بازار و کالا‌های اساسی با آن‌ها مرتبط است، باید قرارگاه‌هایی با موضوع کنترل و مدیریت کالا تشکیل شود.

وی با بیان اینکه بهترین محل مدیریت کالاها، خود اتحادیه‌ها هستند، افزود: برای اقلامی نظیر مرغ، تخم مرغ، شکر، برنج و سایر کالا‌های اساسی باید قرارگاه تشکیل شود تا در بازار کالا‌ها مراقبت صورت گیرد.

استاندار خراسان رضوی با تاکید بر اینکه به عنوان دستگاه حاکمیتی از اصناف  حمایت خواهیم کرد، ادامه داد: پیشنهاد بعدی ما به مجموعه اتاق اصناف این است که طی یک فرآیند، اشتغال‌های تولید شده از درون برخی مشاغل را نظام‌مند کنید. در این راستا آمادگی داریم شهرک‌ها و مجتمع‌های تخصصی کارگاهی در قالب این شغل‌ها راه‌اندازی کنیم.

برچسب ها :

ناموجود