کاهش بستری بیماران بدحال کرونایی در خراسان رضوی

رئیس کمیته رسانه و اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت اجرایی کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد به نوسان در آمار بستری بیماران مبتلا به کرونا اشاره و بیان کرد: این نوسان اخیرا در مقایسه با ۱۰ روز گذشته روند کاهشی داشته است.   به گزارش موج خراسان، محمد پهلوان رئیس کمیته رسانه و اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت اجرایی

کد خبر : 3022
تاریخ انتشار : یکشنبه 16 آبان 1400 - 5:30

رئیس کمیته رسانه و اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت اجرایی کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد به نوسان در آمار بستری بیماران مبتلا به کرونا اشاره و بیان کرد: این نوسان اخیرا در مقایسه با ۱۰ روز گذشته روند کاهشی داشته است.

 

به گزارش موج خراسان، محمد پهلوان رئیس کمیته رسانه و اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت اجرایی کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: هم‌اینک ۱۴۶ بیمار بدحال کرونایی در بخش‌های مراقبت ویژه بیمارستان‌های خراسان رضوی بستری شده و دوره درمان را می‌گذرانند که این رقم نسبت به ۱۰ روز اخیر کاهش یافته است.

او افزود: ۱۰۴ نفر از این بیماران در بخش‌های مراقبت ویژه دانشگاه علوم پزشکی مشهد بستری هستند که علاوه بر کلانشهر مشهد ۱۶ شهرستان دیگر این استان را مدیریت می‌کند

رئیس کمیته رسانه و اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت اجرایی کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد ادامه داد: هم‌اینک در مجموع ۷۱۰ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های خراسان رضوی بستری و تحت مراقبت پزشکی و درمان هستند.

پهلوان آمار کنونی بستری روزانه بیماران کرونایی در خراسان رضوی را ۱۸۸ نفر اعلام و بیان کرد: این آمار روز پنجم آبان ماه ۲۲۹ بیمار بود.

برچسب ها :

ناموجود