چه کسانی مشمول دریافت حمایت جبرانی معیشت خانوار‌ها می‌‎شوند؟

سخنگوی حمایت جبرانی معیشت خانوار ها درباره جزئیات حمایت جبرانی معیشت خانوار‌ها توضیحاتی داد. به گزارش موج خراسان، حسین میرزایی سخنگوی حمایت جبرانی معیشت خانوارها، اظهار کرد: ما در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی زیرساختی به نام پایگاه  اطلاعات رفاه ایرانیان داریم که از سال گذشته در پروژه های مختلف از آن صحبت کردیم.

کد خبر : 1575
تاریخ انتشار : یکشنبه 30 آذر 1399 - 18:01

سخنگوی حمایت جبرانی معیشت خانوار ها درباره جزئیات حمایت جبرانی معیشت خانوار‌ها توضیحاتی داد.

به گزارش موج خراسان، حسین میرزایی سخنگوی حمایت جبرانی معیشت خانوارها، اظهار کرد: ما در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی زیرساختی به نام پایگاه  اطلاعات رفاه ایرانیان داریم که از سال گذشته در پروژه های مختلف از آن صحبت کردیم.
او با بیان اینکه برای هر خانواده ایرانی یک شناسنامه اقتصادی اجتماعی با اطلاعاتی که از ۶۰ منبع مختلف اخذ و آماده شده است، گفت: اولویت بندی شده است و افرادی که نسبت به دیگران اولویت بیشتری داشته باشند به عنوان لیست مشمول دریافت حمایت جبرانی معیشت خانوار ها در اختیار سازمان برنامه و بودجه قرار دادیم.
میرزایی ادامه  داد: اولین مرحله واریز ۲۷ آذر ماه انجام گرفت.میرزایی گفت: خانوار‌هایی که هیچ‌یک از اعضای آن‌ها حقوق ماهانه دریافت نمی‌کنند مشمول هستند.

او گفت: کارکنان بخش دولتی، نیمه‌دولتی، عمومی، بخش خصوصی و مستمری بگیران صندوق‌های بازنشستگی که دریافتی ماهیانه دارند و به نحوی شاغل یا بازنشسته محسوب می‌شوند، در زمره این گروه نیستند.

او با بیان اینکه خانوار‌هایی که هیچ‌یک از اعضای آن‌ها بیمه‌پرداز نباشند مشمول هستند، گفت: خانوار های مشمول دریافت بر اساس بررسی شاخص‌های بانکی اعضای خانوار توسط بانک مرکزی، در زمره دهک‌های پایین باشند.

میرزایی گفت: خانوار‌هایی که در گروه مشمولان طرح حمایت معیشتی باشند، مشمول دریافت حمایت جبرانی معیشت خانوار‌ها می‎شوند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.